Ücretsiz Keşif ve Çizim

Mobilyanızı yaptırmayı düşünüyorsunuz ancak malzeme ve fiyat hakkında bir fikriniz yok. Bize ulaşın ekiplerimiz ekiplerimiz odanızın ölçülerini alarak bilgisayar ortamında talepleriniz doğrultusunda mobilyanızın çizimini yapsınlar.  Tabi ki ücretsiz.

Garanti ve Servis

Üretimimizde birinci sınıf malzeme ve kaliteli aksesuar kullanmaktayız. Bu güvenle sizlere ürünlerimizden kaynaklanacak herhangi bir soruna karşı 10 yıl garanti veriyoruz. Malzemeden kaynaklanan sorunları bize bildirmenizi ytakiben bir hafta içerisinde ürünü yerinde kontrol ederek, değişmesi gereken parça varsa değiştirip tekrar ürünü sağlam bir şekilde size teslim ediyoruz.

Malzme ve İşçilik

Ürünlerimizde birinci sınıf malzeme ve aksesuar kullanarak modern makine ekipmanımızla üretmekteyiz.

Sizin uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanacağınız ürününüz birbirinden önemli bir dizi aşamadan geçer. Kullanılan mazlezeme ve aksesuarlar işin temelini oluşturur.  Tabi en önemlisi bu kaliteli malzemeyi işleyecek usta eller ve kaliteli işi çıkaracak ekipmandır. Ham malzemeyi ebatlayan testeredeki ufak bir pürüz ahşabın kenarlarının kırılmasına yol açar. Biz takım ve makinelerimize düzenli bakım yaparak birinci sınıf bir işçilikle üretim yapmaktayız.

En önemli aşamalardan biri de nakliye ve montaj aşamasıdır. Çünkü bu taşıma aşamasında dolabın parçaları taşınacak yere göre darbe riskine maruz kalabilir. Biz ürünlerimizi demonte halde balonlu naylona sararak herhangi bir darbe esnasında zarar görmesini engelleriz.

 

Proje ve Tasarım

Ücretsiz Proje Çizimi ve Tasarım

Dolap yaptırmaya karar verdiniz, yılllarca kullanacağınız dolabınızı yaptırma aşamasında en önemli aşamalardan biri çizim ve tasarımdır.

İmalat aşamasından önceki bu projelendirme sizin yıllar boyu kullanacağınız dolabınızın işlevselliği ve tasarımıdır.

Dolabınızı yaptıracağınız yerin ölçüsüne göre, profesyonel çizim programları ile dolabınızı isteğinize göre çizip, fiyatlandırıyoruz.

Üstelik bu işlem ücretsiz.

 • hqdefault
  d56965a3d8b454203046c46a9783d8b1
  bb216ff6cd57db955e11759a7672b9dc
 • 11
  0a3efdae31b084f3ec159c58f965bd03
  ProductImage.aspx

Dekorasyon

Yaşam alanlarınızı istekleriniz doğrultusunda konusunda uzman mimarlarımız tarafından,onların bakış açılarını da katarak projelendiriyoruz.

Bu projeleri kağıt üzerinde bırakmayıp, uzun yıllar çalıştığımız firmalarla kaliteli malzeme kullanarak eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Dekorasyon birbirinden bağımsız bir kaç işin takibini gerektirir ve bu noktada iş takibi ön plandadır. Birbirinden bağımsız olarak işleyen tüm ayakların kalite kontrol, işlevsellik konularında takibi de bizim uzmanlığımızdır.

 • Dekorasyon
  Dekorasyon2
  dekorasyon3

 • dekorasyon4
  dekorasyon5
  dekorasyon7

Tadilat

Evinizde daha önce kullanmakta olduğunuz dolabınızda isteğinize göre değişiklikler yapmak istiyorsunuz.

Bu dolabınızın kapaklarını yenileme veya iç bölümde değişiklikler olabilir.

Size bu konuda yardımcı olabiliriz, bizi aramanız yeterli.

Raylı Kapak tamiri, Raylı dolap tamiri, Dolap içine raf, Raylı kapaklarınıza ayna ve tüm tamirat tadilat işlemleri için buradayız.

 • furniture_alterations3
  refurbishment1
  structural-alteration-builders-glasgow

Nakliye ve Montaj

Ekiplerimiz demonte ürününüzü parçalar halinde getirir.

Bu parçalar naklişye sırasında herhangi bir zede ve zarar görmemesi için balonlu streçe sarılır.

Anlaştığımız tarihte ürününüz evinize taşınız ve montaj işlemi başlar. 6 metrekarelik bir dolabın montajı yaklaşık olarak 3-4 saat sürer.

Herhangi bir sarsıntıda devrilmemesi için dolap üst kısmından bir dikme ile tavana sıkıştırılır.

En son dolabınızın kapakları son kullanım için ayarlanıp, akmamaya karşı kontrol edildikten sonra, kaba temizliği yapılarak size teslim edilir.

Ayrıca taşınıyor musunuz veya demonte halde bir mobilya mı aldınız, montaj ve nakliye konusunda bizden yardım alabilirsiniz.

Güle güle kullanın.

 • сборка_3
  i
  Mounting furniture with screwdriver