Malzme ve İşçilik

Ürünlerimizde birinci sınıf malzeme ve aksesuar kullanarak modern makine ekipmanımızla üretmekteyiz.

Sizin uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanacağınız ürününüz birbirinden önemli bir dizi aşamadan geçer. Kullanılan mazlezeme ve aksesuarlar işin temelini oluşturur.  Tabi en önemlisi bu kaliteli malzemeyi işleyecek usta eller ve kaliteli işi çıkaracak ekipmandır. Ham malzemeyi ebatlayan testeredeki ufak bir pürüz ahşabın kenarlarının kırılmasına yol açar. Biz takım ve makinelerimize düzenli bakım yaparak birinci sınıf bir işçilikle üretim yapmaktayız.

En önemli aşamalardan biri de nakliye ve montaj aşamasıdır. Çünkü bu taşıma aşamasında dolabın parçaları taşınacak yere göre darbe riskine maruz kalabilir. Biz ürünlerimizi demonte halde balonlu naylona sararak herhangi bir darbe esnasında zarar görmesini engelleriz.

 

Kalite

Uzun yıllar kullanın diye, kaliteli malzeme. ürünlerimizde sektörde kendini kanıtlamış markaların kaliteli malzemelerini kullanmaktayız. Mobilyalarınız her gün defalarca kullandığınız hayatınızın bir parçası ürünlerdir. Her gün defalarca kullandığınız bu ürünlerde kullanılan malzemelerin dayanıklı, estetik ve sessiz çalışır olmaları gerekmektdir. Fiyatı biraz daha uygun olsun diye kullanılacak kalitesiz malzeme bu sıklıkta bir kullanımda kısa sürede arıza verecektir.

Ürünlerimizde kullandığımız markalar; Hafele, Blum, Hi-tech, ahşamta, Kastamonu Entegre ve Orma’nın MDF malzemeleri.