Asansör Askı

Dolabınızın üst kısımlarını kullanabilmek için dolap içine asansör askı monte edilebilir. Bu sayede daha çok kıyafetinizi asabilirsiniz. Asansör askıların fiyatları marka ve kalitelerine göre değişmektedir.

Bizi arayarak asansör askı montajı için talepte bulunabilirsiniz.

Asansör askı

Asansör askı

Asansör askı

Asansör askı

Ray Dolap Fiyatları

Raydolap Fiyatları metrekare üzerinden hesaplanır. birim metrekare fiyatı ise dolabın üretiminde kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösterir. Örneğin kapak frenli ya da ayna olursa fiyat buna göre değişecektir. Orta kalitede bir raylev_cizimı dolap metrekare fiyatı 500-600 TL seviyesindedir. Buna karşılık internette bu fiyatların altında metrekare fiyatı veren bir çok yer olsa dahi masaya oturduğununuzda bu fiyatın bahsettiğimiz etkenlerden yükseldiğini göreceksiniz.

Önemli olan uygun fiyata kaliteli uzun yıllar kullanacağınız bir dolap yaptırmaktır. Yaptırdığınız dolabın kısa süre sonra kullanılan kalitesiz malzemeden dolayı kendiliğinden kayması ya da ses yapması rastlanılan durumlardır.

Ücretsiz keşif ve çizim için bizi arayabilirsiniz.

 

Pantolon Askısı, Pantolonluk

Dolaplarınızın içerisine pratik kullanımlı pantolon askısı ister misiniz? Bizi arayın gelip yerinde raylıdolap, gardrop içerisine pantolon askısını monte edelim. Dolap ölçüsüne göre farklı ölçülerde pantolon askısı mevcuttur.

Pantolon askılığı

Pantolon askılığı

Pantolon askılığı

Pantolon askılığı

Pantolon askılığı

Pantolon askılığı

Raylı Dolaplar

Raylı Dolap modellerinden örnekler.